Do posledního dechu... Pokud se z obláčků dívají moji dva dědové, tak už poslali hezkou řádku lidí do prdele.

Inventura

4. října 2018 v 22:05 | 77
Chtěl jsem dneska přidat aspoň ještě dvě místa, abych využil zaplacené připojení k internetu, ale už se mi po celém dnešním dni moc nechce. Pochopil jsem, že napsat o všech těch cca 100 cílech, které jsem letos navštívil bude nad mé síly. A to jsem chtěl psát ještě i o něčem z loňska.
Musím říct, že mě ten počet samotného zaskočil, ale ono se někdy jedná jen o místa opředená pověstmi, různé balvany, památné stromy, prameny, kapličky, zaniklé osady, místa jako jsou třeba Okluky, kde už nic moc není a nebo cíle na které jsem narazil úplnou náhodou. Tím ale nechci snižovat jejich význam, protože kdyby žádný nebyl, tak bych se o nich nedověděl, natož abych je navštívil.
Minulost už ale nechám minulostí, nebudu se k ničemu vracet a do konce roku napíšu co půjde. Pak restart, čo bolo, to bolo a jedeme od začátku. Jinak se to dělat nedá a to i v životě a ne jen při cestování.
Musím říct, že ujeté kilometry v autě raději moc nesleduju s ohledem na moji peněženku. :D
O prázdninách jsem ale najel víc než 2000 km a to vím naprosto přesně. A pokud by se někdo ptal, tak řidičem z povolání být nechci!
Vím, že ty kilometry nejsou nic moc pro ty, kteří jezdí opravdu často a nebo velké dálky k moři. Pro mě ale zase není zajímavá dlouhá štreka někam, tam pobýt a dlouhá štreka zase zpět.
Já molokdy ujedu v kuse víc než 50 km, abych nezastavil a nešel se někam podívat a nebo abych nedělal bezpečnostní přestávku někde ve stínu se svačinou v ruce. :)
Za jeden den toho někdy stihnu hodně, ale v žádném případě nejsem dostihový kůň.
A pak že nikam nechodím... :D
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama